Strona główna

Akademia Pana Adama

Akademia Pana Adama to przedszkole dwujęzyczne polsko-angielskie.

 

Jesteśmy przedszkolem niepublicznym, wpisanym na listę placówek oświatowych gm. Konstancin-Jeziorna pod nr 21 w roku 2011.

Przedszkole znajduje się w Bielawie, przy ul. Warszawska 200/96A
gm. Konstancin-Jeziorna w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej na prestiżowym Osiedlu Konstancja. Od ścisłego centrum Warszawy dzieli nas zaledwie 16 km.
Ta lokalizacja sprawia, że jest równie dogodny dojazd 
z Konstancina jak i Wilanowa czy Kabat.

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa dzieci teren jest ogrodzony i strzeżony,
ma całodobową ochronę i systemy kamer.
Przedszkole posiada również własny monitoring.


Nasze przedszkole jest czynne cały rok, również w okresie szkolnych ferii zimowych, wiosennych i wakacji w godzinach  7.00 – 18.00.

 

Do Naszej Akademii zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 5 lat, a w szczególnych przypadkach przyjmujemy dzieci młodsze. Realizujemy program wychowania przedszkolnego i podstawę programową zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dla 5latków oferujemy ZERÓWKĘ czyli roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne, zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym.

 

Akademia Pana Adamato kameralne przedszkole, z rodzinną międzynarodową atmosferą, zapewniające stały kontakt rodziców z nauczycielem.
Uczęszczają do nas dzieci różnych narodowości. Międzynarodowa atmosfera motywuje dzieci do nauki języków, uczy otwartości na świat i inne kultury. Akademia prowadzi zajęcia językowe metodą zabawy poprzez wszystkie zmysły. 
Komunikujemy się w języku polskim i angielskim. 


Tworzymy miejsce wyjątkowe: przyjazne dzieciom, wymarzone do zabawy, odziaływujące na wszystkie zmysły, dbające o prawidłowy psychoruchowy rozwój młodego człowieka. Zajęcia odbywają się w małych grupach zróżnicowanych wiekowo. Nasza kadra to odpowiednio wykształceni, doświadczeni i kreatywni nauczyciele, pełni energii
i pasji do codziennej pracy z dziećmi. Ich celem jest przede wszystkim rozwój dydaktyczno-wychowawczy oraz uwrażliwienie podopiecznych na zrozumienie i piękno otaczającego nas świata. 
Państwa dziecko będzie przebywać i wychowywać się w atmosferze życzliwości, zrozumienia i poszanowania godności osobistej.

 

Zależy nam na wszechstronnym rozwoju dzieci, dlatego oferujemy wiele ciekawych zajęć w cenie czesnego m.in. taniec, rytmikę, zajęcia sportowe, kulinarne, warsztaty. Czesne obejmuje także wycieczki, profilaktykę medyczną, zajęcia na basenie oraz logopedę i opiekę psychologa. Więcej informacji >>

 

  

 

Gdzie jesteśmy?

mapka

facebook